Formy płatności

W sklepie dostępne są cztery metody płatności które możemy wybrać podczas składania zamówienia.

1. Przelew Online (natychmiastowy)

Forma płatności elektronicznej dzięki której środki błyskawicznie znajdą się na naszym koncie, a zamówienie natychmiast zostanie oznaczone jako opłacone. 

Po wybraniu tej metody płatności na stronie pojawi się lista banków do wyboru, a po wyborze jednego z nich system automatycznie przekieruje nas na stronę banku z którego dokonamy natychmiastowej płatności za zamówienie. Istnieje również możliwość zapłaty kartą lub poprzez BLIK.

Zaraz po zakończeniu płatności system wyśle wiadomość e-mail o tym, że środki zostały przekazane, a zamówienie jest opłacone. To znacznie przyśpieszy realizację zamówienia oraz jego wysyłkę. 

 

2. Przelew tradycyjny (zwykły przelew)

Jest to metoda płatności dla klientów którzy wolą samodzielnie wykonać przelew bankowy bezpośrednio ze swojego rachunku na nasze konto bankowe lub dokonać wpłaty w placówce banku lub na poczcie. 

Po wybraniu tej metody wszystkie produkty z zamówienia zostaną zarezerwowane na okres 7 dni oczekując na zaksięgowanie przelewu. Po tym okresie jeżeli nie odnotujemy wpłaty zamówienie zostanie anulowane.

W chwili kiedy zaksięgujemy przelew przystąpimy do realizacji zamówienia oraz do jak najszybszej wysyłki. 

Dane do przelewu:

8G Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 132/2
43-300 Bielsko-Biała
nr konta: 86 1140 2004 0000 3302 8096 4212

W tytule prosimy podać numer zamówienia oraz Imię i Nazwisko. 

 

3. Płatność PayPo (natychmiastowy)

PayPo to forma płatności online za zakupy w sieci, dzięki której klient sklepu internetowego może kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. W przypadku, jeśli będzie potrzebował na spłatę należności za zakupy więcej czasu, to może rozłożyć płatność na wygodne raty. 

PayPo to bezpieczna i wygodna metoda płatności, dzięki której jeszcze przed opłaceniem zakupów, można otrzymać produkty, sprawdzić je i zdecydować, czy chcemy je zatrzymać. W przypadku dokonania zwrotu towarów, płatność za nie w systemie PayPo zostanie anulowana i klient nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów zakupu.

 

4. Płatność za pobraniem (u kuriera)

Jest to forma płatności dla klientów którzy wolą opłacić swoje zamówienie kurierowi podczas odbioru paczki. 

Po wybraniu tej formy płatności na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie złożonego zamówienia. Wysyłamy wyłącznie te zamówienia, które zostały potwierdzone mailowo lub telefonicznie.

Żeby potwierdzić zamówienie wystarczy kliknąć w link znajdujący się w wiadomości wysłanej zaraz po zakończeniu zakupów. Do tego czasu zamówienie będzie w oczekiwaniu na potwierdzenie, a wszystkie produkty z zamówienia będą zarezerwowane na okres 7 dni. W przypadku braku potwierdzenia po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

do góry
projekt i realizacja: oprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl